Ліплявська громада
Канівський район, Черкаська область

Відстеження результативності регуляторних актів

01.03.2018 Звіт про відстеження результативності регуляторного акта проекту рішення Ліплявської сільської ради «Про затвердження Порядку виявлення, взяття на облік, збереження та використання безхазяйного майна, визнання спадщини відумерлою  та  прийняття такого майна у комунальну власність Ліплявської сільської ради об'єднаної територіальної громади Черкаської області»

16.06.2018 Звіт про відстеження результативності регуляторного акта проекту рішення Ліплявської сільської ради «Про встановлення місцевих податків і зборів на 2019 рік»