Дорогі жінки!

Прийміть найтепліші вітання з нагоди чудового свята Весни.
8 Березня – це свято, схоже із загадковою жіночою душею, сповненою у весняному розмаї таємничості, трепетного очікування чогось нового і прекрасного. Воно приносить тепло перших променів весняного сонця, символізуючи життєдайне  оновлення природи, вінцем якої є людство, а жінки були й залишаться його кращою половиною.

Світлого дня 8 Березня зичу всім вам, миру нашій державі і кожній оселі, величезного щастя, кохання і добра. Бажаю, аби вас оточували лише достойні люди. Щоб кожен прийдешній день ви зустрічали зпосмішкою, впевненістю та передчуттям свята. А нова весна нехай подарує радість в особистому житті та успіх у професійній діяльності!

Добробуту і затишку в оселях, поваги і любові від чоловіків, оптимізму і легкості у повсякденні!

З найкращими побажаннями

Голова громади                                             Сергій Геращенко