29 березня 2019 року о 11.00 годині

в приміщенні Ліплявської сільської ради відбудеться

засідання 25 позачергової сесії

Ліплявської сільської ради VII скликання

Порядок денний

1. Про затвердження Стратегії розвитку Ліплявської об’єднаної територіальної громади Черкаської  області до 2025 року.

2. Про Програму забезпечення  житлом пільгових категорій громадян  та членів їх сімей на території Ліплявської сільської ради об’єднаної територіальної громади  на 2019 – 2023 роки.

3. Про внесення змін до рішення сільської ради від 24.11.2017 № 1-7/VII «Про утворення виконавчого комітету Ліплявської сільської ради, визначення його чисельності та затвердження персонального складу».

4. Про внесення змін до рішення сільської ради від 21.06.2018 № 12-12/VII «Про присвоєння назви вулиці».

5. Про внесення змін до рішення сільської ради від 21.11.2018 № 18-10/VII «Про надання дозволу на виготовлення технічної документації із землеустрою щодо поділу земельної ділянки комунальної власності кадастровий номер 7122082300:01:001:2063.

6. Про внесення змін до договору оренди землі від 15.02.2012 року.

7.  Про внесення змін до договору оренди землі від 18.06.2012 року.

8. Про внесення змін до договору оренди землі від 01.10.2010 року.

9. Про внесення змін до договору оренди землі від 21.05.2014 року.

10. Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для ведення особистого селянського господарства громадянину Хроленку Сергію Вадимовичу.

11. Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо поділу та об’єднання земельних ділянок загальною площею 2,7000 га, землі резервного фонду (землі, створені органами виконавчої влади або органами місцевого самоврядування у процесі приватизації сільськогосподарських угідь, які були у постійному користуванні відповідних підприємств, установ та організацій), які знаходяться на території Ліплявської сільської ради об’єднаної територіальної громади Черкаської області (за межами населеного пункту).

12. Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) для будівництва та обслуговування будівель торгівлі фізичній особі-підприємцю Осадчому Віталію Анатолійовичу, передачу земельної ділянки в користування на умовах оренди та встановлення орендної плати.

13. Про надання дозволу на виготовлення технічної документації із землеустрою щодо поділу земельної ділянки комунальної власності кадастровий номер 7122085600:01:001:0560.

14. Про надання дозволу на розроблення  проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для ведення особистого селянського господарства громадянину Пилипенку Миколі Івановичу.

15. Про надання дозволу на розроблення  проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для ведення особистого селянського господарства громадянину Тертишному Василю Васильовичу.

16. Про надання дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для індивідуального садівництва  громадянину Дуднику Віктору Олександровичу.

17. Про надання дозволу на виготовлення  технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) для ведення товарного сільськогосподарського виробництва спадкоємцю  земельної частки (паю) по колишньому КСП ім.Гайдара на території Ліплявської сільської ради об’єднаної територіальної громади Черкаської області.