Канівське відділення управління виконавчої дирекції Фонду соціального страхування України у Черкаській області (м. Канів, вул. Героїв Дніпра, 41-ж) займається обслуговуванням застрахованих осіб та потерпілих на виробництві Канівського, Корсунь-Шевченківського та Городищенського районів.

Станом на 01.01.2019 на обліку у відділенні перебуває 443 особи, потерпілих на виробництві, в тому числі 8 осіб з інвалідністю першої групи, 24 особи з інвалідністю другої групи, 273 особи – третьої групи, 138 осіб – без групи інвалідності, які отримують щомісячні страхові виплати у зв’язку з втратою працездатності внаслідок нещасного випадку на виробництві або профзахворювання. Крім того, здійснюються виплати 34 особам у зв’язку з втратою годувальника.

За 12 місяців 2018 року сума виплачених щомісячних страхових виплат потерпілим на виробництві склала 10448,3 тис.грн., по втраті годувальника – 804,3 тис. грн.

В середньому сума щомісячної страхової вилати на одну особу складає близько 2 тис. грн., але розмір виплати залежить від розміру заробітної плати, яку потерпілий мав на момент нещасного випадку, та відсотка втрати працездатності, який встановлюється висновком МСЕК.

Також у 2018 році здійснювались виплати одноразової допомоги 2 родинам потерпілих, які загинули внаслідок нещасного випадку на виробництві, на загальну суму 344,6 тис. грн., та виплачено одноразову допомогу 1 потерпілому в разі встановлення стійкої втрати працездатності на загальну суму 13,5 тис. грн.

З питань соціального страхування працюючих осіб та потерпілих на виробництві звертайтеся до Канівського відділення УВД ФССУ у Черкаській області за адресою: м. Канів, вул. Героїв Дніпра, 41-ж або за телефонами:

3-21-14, 3-12-83, 3-23-88.