Шановні працівники сільського господарства!

Сердечно вітаю Вас із професійним святом – Днем працівників сільського господарства.

Це свято заслужено вважається всенародним, адже завдяки праці сільських трударів забезпечується добробут і благополуччя кожної людини, гарантується продовольча безпека нашої держави.

Велика вдячність вам, працівники агропромислового комплексу, за вашу невтомну, наполегливу і сумлінну працю! Ми всі усвідомлюємо, що тільки завдяки розвитку сільського господарства можливо підтримувати і розвивати соціальну сферу села, вирішувати нагальні проблеми сьогодення. Ви робите все можливе для розвитку економіки  нашої  громади.

Бажаю Вам міцного здоров’я, миру й злагоди в родинах, нових вагомих трудових здобутків, добробуту та благополуччя.

Голова Ліплявської ОТГ  Сергій Геращенко