Фото без описуУ першу неділю листопада в Україні відзначають День працівника соціальної сфери. Запровадження такого свята – це ознака поваги до людей, які за своєю професією готові простягнути руку допомоги всім, хто цього потребує, завдяки яким виконуються соціальні програми в країні.

У Канівському районі урочистості до цього свята відбулись 2 листопада 2018 року у великій залі районної ради.

З цієї нагоди голова Ліплявської ОТГ Сергій Геращенко привітав соціальних працівників із професійним святом:

«Від імені Ліплявської громади щиро вітаю вас з Днем працівників соціальної сфери.

Ваша невтомна щоденна праця є вкрай важливою і необхідною.

Сотні людей відчувають вашу турботу, увагу і доброзичливість, бо ви щодня допомагаєте справитися з нелегкими життєвими обставинами.

Піклуючись про людину, її майбутнє, забезпечуючи надання соціальних гарантій і допомоги тим, хто потрапив у нелегкі життєві ситуації, ви робите вагомий внесок у розбудову демократичного  громадянського суспільства.

Ваша праця скромна і не завжди помітна, але завжди сповнена душевного тепла. За це вам шана і повага в народі.

Сердечно бажаємо вам, вашим родинам міцного здоров’я, щастя, радості, невичерпної життєвої енергії і нехай добро, зроблене вами, повертається до вас сторицею!»

За високий професіоналізм та значний внесок у розвиток соціальної сфери Ліплявської об’єднаної територіальної громади кращим працівникам соціальної сфери Сергій Валентинович вручив подяки Ліплявської ОТГ. Серед нагороджений соціальні робітники Ліплявської ОТГ – Ніна Северин, Ліда Кисляк, Любов Вітківська та директор територіального центру соціального обслуговування (надання соціальних послуг)  Канівського району Микола Антонович Дурицький