На виконання статті 18 Закону України «Про оцінку земель» Ліплявська сільська рада об’єднаної територіальної громади Черкаської області оприлюднює рішення від 25.09.2018 №16-13/VII «Про затвердження технічних документацій з нормативної грошової оцінки земель населених пунктів с.Ліпляве, с.Озерище Ліплявської сільської ради об’єднаної територіальної громади Черкаської області»:

«Розглянувши розроблені ТОВ «Будексім 2007» технічні документації з нормативної грошової оцінки земель населених пунктів с.Ліпляве, с.Озерище Ліплявської сільської ради об’єднаної територіальної громади Черкаської області керуючись статтями 15, 18, 23 Закону України «Про оцінку земель», статтею 9 Закону України «Про державну експертизу землевпорядної документації», пунктами 34, 35 статті 26 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», пунктом 9 Закону країни «Про засади державної регуляторної політики у сфері господарської діяльності», Земельним кодексом України, Законом України «Про плату за землю»,  статтею 271 Податкового кодексу України, сільська рада

ВИРІШИЛА :

1. Затвердити технічну документацію з нормативної грошової оцінки земель, розташованих в межах населеного пункту села Ліпляве Ліплявської сільської ради об’єднаної територіальної громади Черкаської області.

- Площа населеного пункту села Ліпляве становить 591,18 га;

- Базова нормативна грошова оцінка одного квадратного метра території населеного пункту села Ліпляве станом на 01.01.2019 року становить 142,26 грн./кв.м.

2. Затвердити технічну документацію з нормативної грошової оцінки земель, розташованих в межах населеного пункту села Озерище Ліплявської сільської ради об’єднаної територіальної громади Черкаської області.

- Площа населеного пункту села Озерище становить 104,00 га;

- Базова нормативна грошова оцінка одного квадратного метра території населеного пункту села Келеберда станом на 01.01.2019 року становить 107,78 грн./кв.м.

4. Ввести в дію нормативну грошову оцінку земель населених пунктів села Ліпляве, села Озерище Ліплявської сільської ради об’єднаної територіальної громади Черкаської області з 01 січня 2019 року.

5. Нормативна грошова оцінка земель населених пунктів села Ліпляве, села Озерище Ліплявської сільської ради об’єднаної територіальної громади Черкаської області підлягає щорічній індексації відповідно до вимог діючого законодавства.

6. Внести зміни до договорів оренди землі, які були укладені раніше у зв’язку з введенням в дію нормативної грошової оцінки землі в частині орендної плати шляхом складання додаткових угод.

7. Оприлюднити дане рішення згідно вимог чинного законодавства.

8. Вважати таким, що з 01 січня 2018 року, втратило чинність рішення (десята сесія шостого скликання)  Ліплявської сільської ради № 3-10/6 від 25 листопада 2011 року «Про затвердження технічної документації з нормативної грошової оцінки земель с.Ліпляве Ліплявської сільської ради Канівського району Черкаської області».

9. Контроль за виконанням даного рішення покласти на постійну комісію сільської ради з питань земельних відносин, природокористування, планування території, будівництва, архітектури, житлово–комунального господарства, комунальної власності, благоустрою та транспорту.

Сільський голова                                                      С.В.Геращенко