21 вересня о 13 годині в приміщенні Ліплявського сільського клубу відбудеться чергове засідання робочої групи з розробки Стратегії розвитку Ліплявської сільської ради об’єднаної територіальної громади. Всім членам робочої групи обов’язкова присутність.

Засідання буде проходити за участю консультанта зі стратегічного планування від Асоціації ОТГ – Альони Долі та представників від БФ «Урожай громаді» Тетяни Валентинівни Волочай та Любові Вікторівни Ропало.

21 вересня 2018 р.,час: 13.00 – 16.30

Місце проведення: Черкаська область, село Ліпляве , вул. Центральна, 2,

приміщення сільської ради

Діяльність

Коментар

13:00 – 13:10

Привітання та вступні слова.

Геращенко Сергій Валентинович, голова Ліплявської сільської об’єднаної територіальної громади,

Представник Асоціації ОТГ

13:10 – 13:30

Про методологію та процес стратегічного планування. Аналіз напрацьованих матеріалів попередньої Робочої групи.

Альона Доля, консультант зі стратегічного планування,

Члени Робочої групи.

13:30 – 14:15

Місія та стратегічне Бачення розвитку громади.

14:15 – 14:45

Ідентифікація Проблем та їх рейтингування.

14:45-15:00 Перерва

15:00 – 15:45

Аналіз та структурування проблем. Представлення результатів опитування громади. Визначення Напрямів розвитку громади.

Альона Доля, консультант зі стратегічного планування, Члени Робочої групи.

15:45 – 16:00

Про формування Профілю громади.

16:00 – 16:15

Узгодження календарного плану розробки стратегії розвитку ОТГ і структури майбутнього документу.

Про найближчі завдання та наступні етапи стратегічного планування.

16:15 – 16:30

Розподіл ролей і відповідальності членів робочої групи

Завершення засідання.

Представник Асоціації ОТГ.