Шановні підприємці!

Щиро вітаю Вас з професійним святом - Днем підприємця України!

Займатися власною справою, розвиватися, ініціювати нові проекти, ризикувати – це дійсно велика праця, що заслуговує поваги і підтримки.

Майбутнє нашої громади нерозривно пов’язано з вашою роботою. Ви вносите значний внесок у поповнення бюджету, створюєте нові робочі місця, забезпечуєте жителів необхідними товарами і послугами, берете участь в благодійних акціях.

Висловлюю Вам слова щирої вдячності за працьовитість, небайдужість, допомогу у вирішенні  проблем громади.

Сподіваюсь, що плідне співробітництво з громадою служитиме поліпшенню інфраструктури та  підвищенню добробуту жителів ОТГ.

Бажаю, щоб Ваша справа була завжди успішною. Щастя, здоров’я, достатку та миру Вам і Вашим родинам!

Голова Ліплявської ОТГ                                                                              Сергій Геращенко