З нагоди Дня Незалежності України в селах Ліплявської громади проходять святкові заходи.

23 серпня відбулось свято в с. Келеберда, яке розпочалося з концерту, підготовленого аматорськими колективами Келебердянського сільського будинку культури.

Жителів с.Келеберда зі святом привітав голова Ліплявської громади Сергій Геращенко.

Під час концертної програми проводився дитячий конкурс "Міс Україночка".

За результатами конку Міс Україночкою стала Вікторія Герман. ІІ місце та звання «Міс талант» отримала Дар’я Касіч. ІІІ місце та звання «Міс глядацький симпатій» отримала Надія Смикалова.

Було підведено підсумки конкурсу малюнків "Моя мирна Україна". І місце зайняла Вікторія Гречухіна, ІІ місце – Анастасія Хамаза, ІІІ місце – Надія Смикалова.

Після концертної програми для дітей відбулося шоу мильних бульбашок.

Також, 23 серпня відбулось свято для жителів с.Озерище. У вечорі біля сільської ради зібрались діти та дорослі мешканці села.  Голова Ліплявської ОТГ Сергій Геращенко завітав в с.Озерище та привітав озерищан зі святом.

На закінчення всі бажаючі мали можливість скуштувати смачний куліш.

24 серпня свято з нагоди Дня Незалежності України відбудеться в с.Ліпляве.