Фото без опису

Екологічний фестиваль, який буде проведено у Ліплявській громаді, базується на сучасному виду спорту – плогінгу.

09 серпня 2018 року благодійним фондом «Урожай – громаді», за підтримки ПрАТ «Миронівський хлібопродукт» та Департаменту культури та взаємозв’язків з громадськістю Черкаської ОДА, в Ліплявській об’єднаній територіальній громаді організовується екологічний фестиваль.

Фішка екологічного фестивалю – плогінг. Це сучасний вид спорту, який набирає обертів серед еко-активістів усього світу і бере свій початок у Швеції. Концепт доволі простий – замість пробіжки засміченими вулицями, бігуни беруть із собою пакет та під час пробіжки прибирають узбіччя.

До участі у фестивалі запрошуються об'єднані територіальні громади Черкаської області та усі бажаючі.

В програмі фестивалю концерт, дитячі розваги та смачна польова кухня.

Час проведення 15:00 - 19:30.