Ліплявська громада
Канівський район, Черкаська область

Чемпіонат Канівського району з легкої атлетики серед учнів навчальних закладів

24 квітня команди Ліплявського НВК та Келебердянського НВК  взяли участь в Чемпіонаті Канівського району з легкої атлетики  серед учнів навчальних закладів.

Змагання проводились  з наступних видів: біг на 100 м, 200 м, 400 м, 800 м,  1500 м, стрибки у довжину, штовхання ядра.

Результати змагань наступні:

1.      Змагання з бігу на 100 м:

1 місце – Івашківська Вероніка (Таганчанська ЗОШ) та Стоколос Максим (Степанецька СШ);

2 місце – Скопець Яна (Ліплявський НВК) та Калініченко Іван (Ліплявський НВК);

3 місце – Лагодіч Віка (Степанецька СШ) та Геращенко Костянтин (Мартинівський НВК).

2.      Змагання з бігу на 200 м:

1 місце –  Лагодіч Віка (Степанецька СШ) та Калініченко Іван (Ліплявський НВК);

2 місце – Скопець Яна (Ліплявський НВК) та Макаренко Роман (Ліплявський НВК);

3 місце – Івашківська Вероніка (Таганчанська ЗОШ) та Бедловський Володимир (Степанецька СШ).

3.      Змагання з бігу на 400 м:

1 місце –  Власенко Анна (Бобрицький НВК) та Макаренко Роман (Ліплявський НВК);

2 місце – Майборода Віталій (Степанецька СШ);

3 місце – Шармар Назар (Мартинівський НВК).

4. Змагання з бігу на 800 м:

1 місце – Кириченко Вікторія (Таганчанська ЗОШ) та Геращенко Костянтин (Мартинівський НВК);

2 місце – Баланик Ірина (Ліплявський НВК) та Педан Микола (Келебердянський НВК);

3 місце – Драгоненко Юлія (Литвинецька ЗОШ) та Скочінський Владислав (Бобрицький НВК).

5. Змагання з бігу на 1500 м:

1 місце – Власенко Анна (Бобрицький НВК)  та Мушка Іван (Ліплявський НВК);

2 місце – Говоренко Естер (Таганчанська ЗОШ) та Ткаченко Олександр (Степанецька СШ);

3 місце – Однокоз Тетяна (Степанецька СШ) та Свинцицький Дмитро (Келебердянський НВК).

6. Штовхання ядра:

1 місце – Голуб Дарина (Келебердянський НВК) та Стоколос Максим (Степанецька СШ);

2 місце – Драгоненко Юлія (Литвинецька ЗОШ) та Олисеєнко Микола (Келебердянський НВК);

3 місце – Свєчкарьова Анастасія (Степанецька СШ) та Авраменко Владислав (Ліплявський НВК).

7. Змагання зі стрибків в довжину:

1 місце – Кириченко Вікторія (Таганчанська ЗОШ) та Калініченко Іван (Ліплявський НВК);

2 місце – Баланик Ірина (Ліплявський НВК) та Стоколос Максим (Степанецька СШ);

3 місце – Скопець Яна (Ліплявський НВК) та Герасименко Владислав (Степанецька СШ).

Переможці та призери нагороджені грамотами та медалями.

27 квітня 2018 року переможці районних змагань візьмуть участь в обласних змаганнях серед школярів, які відбудуться в м. Черкаси.

 

За інформацією відділу освіти, молоді та спорту Канівської РДА та

Канівської районної ДЮСШ «Колос»



« повернутися до списку новин