5 квітня працівники Ліплявської ОТГ взяли участь у семінар-нараді з питань соціального страхування, на якій обговорили питання надання соціальних послуг застрахованим особам.

Зокрема, Канівське відділення управління виконавчої дирекції Фонду соціального страхування України у Черкаській області інформує, що за рахунок коштів Фонду здійснюються такі  виплати застрахованим особам:

• допомога по тимчасовій непрацездатності (включаючи догляд за хворою дитиною);
  • допомога по вагітності та пологах;
  • допомога на поховання;
  • оплата лікування в реабілітаційному відділенні санаторно-курортного закладу після перенесених захворювань.

За рахунок коштів Фонду здійснюються такі виплати потерпілим від нещасного випадку на виробництві та професійного захворювання, членам сімей потерпілих:

• допомога в зв’язку з тимчасовою непрацездатністю до відновлення працездатності або встановлення інвалідності;
  • щомісячні страхові виплати в разі часткової чи повної втрати працездатності;
  • щомісячні страхові виплати особам, які мають на це право в разі втрати годувальника;
  • страхові виплати одноразової допомоги потерпілому в разі стійкої втрати професійної працездатності;
  • страхові виплати одноразової допомоги членам сім’ї потерпілого (в разі смерті потерпілого внаслідок нещасного випадку на виробництві);
  •  відшкодування вартості поховання потерпілого та пов’язаних з цим ритуальних послуг (в межах граничних розмірів витрат, встановлених правлінням Фонду);
  • витрати на лікування потерпілих на виробництві та їх медичну реабілітацію в лікувально-профілактичних закладах;
  • витрати на медичну та соціальну допомогу, у тому числі на придбання ліків та виробів медичного призначення, спеціальний медичний догляд, постійний сторонній догляд, побутове обслуговування, протезування, санаторно-курортне лікування, придбання спеціальних засобів пересування тощо, якщо потребу в них визначено висновками МСЕК та індивідуальною програмою реабілітації інваліда.

Згідно з висновком МСЕК Фонд може відшкодовувати також інші витрати.

З питань матеріального забезпечення застрахованих осіб та страхових виплат потерпілим на виробництві звертатись до Канівського відділення управління виконавчої дирекції Фонду соціального страхування України у Черкаській області, яке розташоване за адресою:

м. Канів, вул. Героїв Дніпра, 41-ж

контактні телефони: 3-21-14 (начальник відділення Двигун Ірина Миколаївна), 3-12-83 (для застрахованих осіб), 3-23-88 (для потерпілих на виробництві).

Електронна адреса відділення:  kani.ck@fssu.gov.ua

Семінар-нараду провели начальник Канівського відділення управління ФССУ у Черкаській області Двигун Ірина Миколаївна та головний спеціаліст відділення Дерев’янко Зоя Володимирівна.