Ліплявська громада
Канівський район, Черкаська область

Новини

Візитка села на місці

Дата створення: 16:19 21.03.2019

На початку березня,  під час сильного вітру не вистояла і впала окраса села, символ Келеберди – ялинка. З цим деревом виросло не одне покоління келебердян. Для когось воно було, як згадка про далеку юність, а для когось асоціювалось з зупинкою чи магазином, але для  всіх келебердян воно стало невід’ємною частиною їх життя. Тож, коли це дерево впало – всі були неприємно вражені, адже жителі села так звикли до нього.

нарада з питань надання соціальних послуг одиноким непрацездатним громадянам

Дата створення: 16:04 21.03.2019

20 березня  головою Ліплявської сільської ради ОТГ Сергієм Геращенко проводилась розширена нарада з питань надання соціальних послуг одиноким непрацездатним громадянам за участі соціальних робітників Територіального центру соціального обслуговування (надання соціальних послуг) Канівського району, які обслуговують жителів Ліплявської ОТГ.

Відбулося засідання громадської комісії у справах дітей

Дата створення: 16:03 21.03.2019

З метою здійснення соціального захисту прав та інтересів дітей 20.03.2019  було проведено засідання громадської комісії у справах дітей при виконавчому комітеті Ліплявської сільської ради. В засіданні комісії взяли участь інспектор з ювінальної провенції Друзь Ю.В. та начальник служби у справах дітей РДА Соболь М.І..

Відбулося засідання виконавчого комітету Ліплявської ОТГ

Дата створення: 12:28 21.03.2019

20 березня відбулося засідання виконавчого комітету Ліплявської ОТГ, на якому члени виконкому розглянули ряд важливих для життєдіяльності громади питань.

Стежка до лісу…

Дата створення: 14:14 20.03.2019

Напередодні Міжнародного дня лісу (21 березня) учні екологічної варти Ліплявського НВК зустрілися з інженером з лісових культур Лістровою Оленою Ігорівною, інженером з лісосировинних ресурсів Циганником Юрієм Володимировичем та лісничим Ліплявського лісництва Чарухою Олександром Григоровичем.

Профорієнтаційна робота в громаді

Дата створення: 14:08 20.03.2019

Канівська міськрайонна філія Черкаського обласного центру зайнятості проводить різнопланові профорієнтаційні заходи в об’єднаних територіальних громадах. 

Тиждень дошкілля

Дата створення: 12:42 20.03.2019

В дитячому садочку «Веселка» Ліплявського навчально-виховного комплексу пройшов Тиждень довкілля,  в рамках якого відбулись цікаві та захоплюючі заходи. Протягом тижня дошкільнята поринули в чарівний світ фантазії та творчості.   «Червона калина»  таку тему мало заняття у різновіковій групі (вихователь Скопець К.О.).

ТИЖДЕНЬ ІСТОРІЇ

Дата створення: 12:21 20.03.2019

Згідно  річного плану виховної роботи в Келебердянському НВК проходить Тиждень історії. У зв’язку з цим був проведений історичний марафон «Подорож до минулого», в якому взяли участь дві команди: «Клеопатра»(дівчата) та «Піраміда»(хлопці).