Ліплявська громада
Канівський район, Черкаська область

Новини

Ремонтуємо дороги – покращуємо рівень життя

Дата створення: 23:11 17.05.2019

У селі Келеберда розпочався ремонт ділянки дороги по вулиці Гайдара. Голова Ліплявської громади Сергій Геращенко проінспектував старт робіт.

Медичні огляди дітей

Дата створення: 22:57 17.05.2019

Завершується навчальний рік. Згідно плану проведення медичних оглядів, діток Келебердянського навчального закладу  вже оглядають медичні працівники Хроленко Тетяна Миколаївна, лікар загальної практики сімейної медицини Ліплявської амбулаторії та Романенко Любов Василівна, фельдшер Келебердянського ФАПу. Згідно проведеного огляду лікарі надають рекомендації щодо проведення відповідних оздоровчих та лікувальних заходів влітку.

Матеріальна база Келебердянського дошкільного закладу обновлюється

Дата створення: 22:48 17.05.2019

В дошкільному закладі «Журавлик» комунального закладу „Келебердянський навчально-виховний комплекс „Дошкільний навчальний заклад - загальноосвітня школа I-III ступенів” Ліплявської сільської ради об’єднаної територіальної громади Черкаської області навчаються та виховуються 16 дітей. З них 8 хлопчиків і 8 дівчаток. В закладі створені комфортні та затишні умови для розвитку індивідуальних та творчих особливостей маленьких вихованців.

День вишиванки в Ліплявській ОТГ

Дата створення: 23:26 16.05.2019

Сьогоднішній день в Ліплявській громаді розпочався яскраво та красиво, оскільки дрес-кодом дня була вишиванка, і вся громада замайоріла різнобарвними візерунками української вишивки. Всі були єдині у думці, що День вишиванки – свято національної єдності, покликане зберегти споконвічні народні традиції створення та носіння національного вишитого одягу та об’єднати українців.

Робота по пошуку отримувачів листів остарбайтерів - наших земляків продовжується

Дата створення: 21:50 16.05.2019

Окуповане гітлеровськими військами лівобережжя України 1943 року. Молодих хлопців і дівчат - наших земляків  відправляють на примусові роботи до Німеччини. Комусь пощастило повернутись в Україну, комусь -ні. Але тоді з чужини вони шлють листи повні туги за рідною землею, сподівання на зустріч з близькими й неймовірної жаги хоч якоїсь вісточки з батьківщини, передають привіти всім рідним і знайомим, просять вислати фото сім’ї.

Відтепер з новим шкільним автобусом

Дата створення: 21:37 16.05.2019

Згідно програми «Шкільний автобус» за рахунок коштів Черкаської обласної ради та Ліплявської сільської ради об'єднаної територіальної громади новенький шкільний автобус, який довозитиме дітей на навчання, придбали для КЗ «Ліплявський НВК І-ІІІ ступенів».

Послуги мешканцям громади по обробітку присадибних ділянок, які надає СКП "Добробут"

Дата створення: 21:34 16.05.2019

Ліплявська громада налічує 1933 двори, близько 800 з них, це двори пенсіонерів. Клімат території громади комфортний для життя та сприятливий для господарської діяльності. Основним землекористувачем являється ТОВ НВФ «Урожай»,  який надає  послуги по обробітку присадибних ділянок (оранка, дискування, культивація та посів) своїм пайовикам, але із-за великогабаритної техніки не кожний може скористатися такою послугою. Більшість пенсіонерів та жителів громади мають присадибні ділянки по15-20 соток,  які набагато зручніше обробляти малогабаритною технікою, якої в громаді бракувало.

оголошення про сесію сільської ради

Дата створення: 10:24 14.05.2019

ОГОЛОШЕННЯ

День Матері

Дата створення: 15:54 13.05.2019

Травень – місяць, багатий на свята, найпишніша та найпрекрасніша пора весни. І одне з травневих свят в Україні називається просто, але стосується кожного з нас.Кожної людини, яка живе та ходить по землі є День Матері – свято, яке ми відзначаємо у другу неділю травня. Саме в цей день усі вшановують матір-неньку.

Проект «Город на підвіконні»

Дата створення: 17:40 11.05.2019

Зазвичай весни хочеться задовго до її календарного приходу – коли тріщать морози і віють хуртовини. Але якщо для багатьох бажання залишаються просто бажаннями, то для вихованців старшої групи ДНЗ «Веселка» КЗ «Ліплявський НВК    І – ІІІ ступенів»  вони втілюються в життя.